Dior

Prestige Exceptional Regenerating Firming Mask

Маска для обличчя

Для жінок

Доставка Dior Маска для обличчя Prestige Exceptional Regenerating Firming Mask
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 10:56
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики Dior Prestige Exceptional Regenerating Firming Mask:

Категорія: Маски для обличча
Стать: Для жінок
Бренд: Dior
Класифікація бренду: Елітна
Країна бренду: Франція
Колекція:

Опис Dior Маска для обличчя Prestige Exceptional Regenerating Firming Mask:

Перша антивікова маска спеціально створена для самої делікатної шкіри, дозволяє відновити пружність шкіри і чіткий контур обличчя.

Інноваційна формула маски Dior Prestige Satin Revitalizing Firming Mask сприяє інтенсивному живленню і омолодженню шкіри, наданню їй сяючого вигляду та пружності. Регулярне використання маски впродовж місяця служить для інтенсивного відновлення здорового зовнішнього вигляду шкіри, підтягування і корекції контурів обличчя.

Історія цієї Троянди починається на скелях Гранвіля в Нормандії, недалеко від будинку, де провів своє дитинство Крістіан Діор. Саме тут експерти Dior виявили дику троянду, здатну протистояти суворому клімату, зберігаючи свою сліпучу красу.

Через 7 поколінь квітів талановитий садівник зміг приручити її дику природу, зберігши при цьому і неймовірну життєву силу. Він дав початок Гранвільській Троянді, першій троянді, що створена спеціально для засобів догляду.

Кульмінація 15 років досліджень: вперше розкрився секрет її неймовірної життєвої сили — 8 унікальних молекул, які не містить жодна інша троянда. А завдяки сучасному методу екстракції, названому динамічним анфлеражем, стало можливим домогтися найбільшої концентрації цінних молекул у формулі засобів Dior Prestige.

Комплект: 6х28 мл


Як користуватися

  1. Використовуйте як активну програму 3 або 2 рази в тиждень. Залишайте на шкірі 10 хвилин.
  2. Тримайте маску з двох сторін. Накладайте її, починаючи з чола. Потім, розправте на щоках. Розправте маску на підборідді, так щоб вона щільно прилягала і лягала чітко на контури обличчя.
  3. Завершіть нанесення маски закріпленням її за вухами.
  4. Залиште на 10 хвилин. Поки маска буде знаходиться на обличчі, використовуйте цей час для масажу: фалангами пальців, легкими рухами акуратно помасажуйте шкіру, приділіть особливу увагу контуру обличчя. Повторіть 3 рази.
  5. Після того як ви зняли маску зробіть легкий масаж до повного поглинання маски.


Свотчі на Dior Маска для обличчя Prestige Exceptional Regenerating Firming Mask
Завантажити свотч

Відгуки

Для цього продукту ще ніхто не залишив відгуків. Будьте першими!