Dior

Homme Cologne

Для чоловіків

Доставка Dior Homme Cologne
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 12:52
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики Dior Homme Cologne:

Категорія: Парфуми для чоловіків
Стать: Для чоловіків
Бренд: Dior
Класифікація бренду: Елітна
Країна бренду: Франція
Настрій аромату: , , ,
Група ароматів: ,
Початкові ноти: Бергамот
Ноти «серця»: Грейпфрут
Ноти «бази»: Мускус
Рік презентації: 2013 рік

Опис Dior Homme Cologne:

Проста і пряма цитрусова свіжість переплітається з витонченим шлейфом. "Парфумерна бавовняна тканина" у повсякденній елегантності свіжої білої сорочки, чистий акорд нот калабрійського бергамоту, квітки грейпфруту і білого мускусу. Dior Homme Cologne - сама суть розкоші, сміливої в її простому прояві.

Одеколон Christian Dior Homme Cologne 2013 - це дійсно одна з найяскравіших новинок в світі чоловічої елітної парфумерії за останні роки. Вихід цього аромату на ринок гідний оплесків - адже саме майстри з Діор, презентувавши новинку, відродили такий, незаслужено забутий тип ароматної есенції, як одеколон. Хоча, саме Кельнська Вода завжди вважалася «чоловічим» ароматом. Але сучасні релізи, часто-густо, виходять в форматі туалетної і парфумерної води, а нечисленні одеколони відходять в тінь.

По суті, Діор не пропонує нам нічого нового - на перший погляд, перед нами ще один фланкер популярного аромату Dior Homme, що вийшов в 2005-му році. Оригінальний аромат розійшовся просто приголомшливими тиражами і здобув відданість цілої армії шанувальників.
Тепер же нам пропонують доповнену і осмислену концепцію, виконану в форматі одеколону. До речі, «кельнська» реінкарнація бестселера вже виходила в 2007 році, але зараз перед нами дійсно безкомпромісне видання - вже знайомі ноти були доповнені новими нюансами і придбали збалансованість, цілісність і завершеність.


Свотчі на Dior Homme Cologne
Завантажити свотч

Відгуки

Для цього продукту ще ніхто не залишив відгуків. Будьте першими!