Coquillete Paris

Artemisia G

Унісекс

Доставка Coquillete Paris Artemisia G
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 13:01
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики Coquillete Paris Artemisia G:

Категорія: Унісекс парфуми
Стать: Унісекс
Бренд: Coquillete Paris
Класифікація бренду: Нішева
Країна бренду: Італія
Настрій аромату: ,
Група ароматів: ,
Початкові ноти: Трава, Полин, Бергамот
Ноти «серця»: Шкіра, Лабданум, Тютюн
Ноти «бази»: Амбра, Ветівер, Кедр, Пачулі, Уд (агарове дерево), Гваякове дерево, Тютюн, Полин, Кастореум

Опис Coquillete Paris Artemisia G:

Artemisia G, аромат-присвята італійській художниці XVII століття Артемізії Джентилески - першій жінці, обраної в члени Академії живописного мистецтва у Флоренції - першої художньої Академії Європи.

Артемізія Джентилески більше, ніж символ, вона маяк для жінок всіх часів, і її приклад все ще актуальний, важливий і надихає.

Artemisia G - це аромат, присвячений жінці. Однак він не був задуманий як виключно жіночий, скоріше це свого роду спроба передати дух XVII століття. Ми знаходимося в майстерні Ораціо Джентилески, батька Артемізії. Саме тут народився талант цієї молодої дівчини.

Artemisia - це назва квітки, присутньої у всій піраміді аромату. Перші ноти купажу пов'язані з цим «місцем виховання», де незабаром проявився талант Артемізії. Вся піраміда - це інтерпретація «світлотіні», відсилання до рис світла і темряви, що є типовими для її картин. Артемизія Джентилески мала можливість відвідувати середовище, яке була виключно чоловічим, і саму тому цей extrait de parfum містить типово чоловічі ноти, такі як темне дерево і ветівер.

Артемізія - це тема композиції, вона являє собою справжнє свято жіночої сторони характеру художниці, ароматний промінь, який завжди присутній в житті кожного з нас.


Свотчі на Coquillete Paris Artemisia G
Завантажити свотч

Відгуки

Для цього продукту ще ніхто не залишив відгуків. Будьте першими!