Collistar

Anti-Age Lifting Body Cream

Антивіковий ліфтинг-крем для тіла

Для жінок

Доставка Collistar Антивіковий ліфтинг-крем для тіла Anti-Age Lifting Body Cream
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 23:56
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики Collistar Anti-Age Lifting Body Cream:

Категорія: Косметика для омолодження
Стать: Для жінок
Бренд: Collistar
Класифікація бренду: Елітна
Країна бренду: Італія

Опис Collistar Антивіковий ліфтинг-крем для тіла Anti-Age Lifting Body Cream:

Collistar пропонує комплексне рішення вікових проблем шкіри тіла - антивіковий крем-ліфтинг Collistar Anti-Age Lifting Body Cream.

Крем активно працює в 4-х напрямках:

  • Відновлення, відродження і антівіковий ефект. Vitaskin E - комплекс, отриманий шляхом об'єднання Омега-3 і Омега-6 кислот з особливою, стійкою формою вітаміну Е активує метаболізм клітин шкіри, регенерацію і загальне оновлення шкіри; зміцнює підтримуючу структуру епідермісу; стимулює вироблення фібронектину і нових волокон колагену і рівномірно розподіляє їх для того, щоб відновити пружність, що властива молодій шкірі.
  • Розгладження шкіри з тривалим ефектом ліфтингу. Спеціальні речовини миттєво розгладжують шкіру, в той час як SuberliftTM - активний інгредієнт рослинного походження, здійснює тривалий ліфтинг ефект.
  • Оновлення та освітлення текстури шкіри. Нове покоління відлущуючої формули (Peelmoist) прискорює оновлення шкіри, очищає структуру шкіри, зменшує недоліки і робить шкіру дуже гладкою, м'якою і сяючою. Глюкозид, який поступово випускає чистий біо-доступний вітамін С, гарантує ефективне освітлення, а також антиоксидантний і анти-радикальний вплив.
  • Живлення і зволоження шкіри. Гіалуронова кислота і Арганова олія забезпечують додатковий зволожуючий і живильний догляд, що дарує шкірі м'якість, еластичність і оксамит.

Свотчі на Collistar Антивіковий ліфтинг-крем для тіла Anti-Age Lifting Body Cream
Завантажити свотч

Відгуки

Для цього продукту ще ніхто не залишив відгуків. Будьте першими!