Clinique

Anti-Blemish Solutions Liquid Makeup

Тональний крем для проблемної шкіри

Не знайшли потрібний товар?
Доставка Clinique Тональний крем для проблемної шкіри Anti-Blemish Solutions Liquid Makeup
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 22:04
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики Clinique Anti-Blemish Solutions Liquid Makeup:

Категорія: Тональні креми для обличча
Об'єм: 30 мл
Бренд: Clinique
Класифікація бренду: Мідл-маркет
Країна бренду: США

Опис Clinique Тональний крем для проблемної шкіри Anti-Blemish Solutions Liquid Makeup:

Anti-Blemish Solutions Liquid Makeup - це високоефективна, але при цьому ніжна формула, яка призначена для схильної до запалень шкіри. Спеціальний комплекс інгредієнтів відновлює баланс, що допомагає скоротити вироблення шкірного жиру, не порушуючи при цьому рівень зволоженості шкіри. Ця формула забезпечує покриття середньої щільності, яке надійно маскує прищі, почервоніння і розширені пори. Легка, стійка крем-пудра освіжає й охолоджує шкіру відразу після нанесення, лягає легко і приємно, не викликаючи подальшого роздратування чутливої шкіри, і при цьому активно сприяє усуненню прищів.

Anti-Blemish Solutions Liquid Makeup рекомендується використовувати й після усунення прищів, бо цей тональний крем підтримує баланс зволоженості шкіри та контролює вироблення шкірного жиру, що допомагає запобігти новим запалення. Формула забезпечує природне покриття, надає шкірі комфорт і бездоганний вигляд, зберігаючи свою свіжість і ефективність впродовж восьми годин.

Anti-Blemish Solutions Liquid Makeup пропонується в шести відтінках. Тональний крем в зручному флаконі призначений для використання разом з продуктами Clinique Anti-Blemish Solutions Clear Skin System з метою ефективного усунення та запобігання прищів.


Свотчі на Clinique Тональний крем для проблемної шкіри Anti-Blemish Solutions Liquid Makeup
Завантажити свотч

Відгуки

Для цього продукту ще ніхто не залишив відгуків. Будьте першими!