Clinique

Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel

Гель проти запалень

Для жінок

Доставка Clinique Гель проти запалень Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 21:32
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики Clinique Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel:

Категорія: Косметика для зволоження і живлення шкіри обличча
Стать: Для жінок
Бренд: Clinique
Класифікація бренду: Мідл-маркет
Країна бренду: США
Колекція:

Опис Clinique Гель проти запалень Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel:

Забезпечує такі ж результати, що і провідний медичний препарат проти акне.

Факт: Акне - поширене шкірне порушення, з яким стикаються чоловіки і жінки різного віку і етнічних груп у всьому світі. Дослідження показують, що страждаючі від акне люди пробують безліч засобів для вирішення цієї проблеми, включаючи дерматологічні препарати. Однак багато з цих засобів можуть виявитися занадто агресивними для чутливої шкіри або мати побічні ефекти, які тільки погіршать її стан. Крім того, багато медичних препаратів коштують досить дорого.

Рішення: Будучи піонером в категорії дерматологічного догляду, бренд Clinique пропонує високоефективні, але при цьому ніжні засоби для усунення прищів в домашніх умовах.

У 12-тижневому клінічному випробуванні, направленому на скорочення запалень, Clinique Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel показав такі ж результати, що і провідний медичний препарат зовнішнього застосування проти акне.

Причиною прищів є безліч різних чинників - забруднена атмосфера, бактерії, підвищене вироблення шкірного жиру і неякісне очищення шкіри. Всі ці фактори можуть призводити до закупорювання пір і висипань. Акне також пов'язують зі стресами, гормональними змінами і втомою, які роблять акне складним в прогнозуванні та усунення станом шкіри.

Прищі - це ще й психологічна проблема. Дослідження показують, що прищі знижують самооцінку і впевненість в собі, роблять людей замкнутими і несміливими. Крім безлічі різних засобів для усунення прищів жінки також використовують тональні формули для маскування цього недоліку, які часто дуже кидаються в очі неприродністю покриття і закупорюють пори, що погіршує стан шкіри.

Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel заснований на «очищуючому комплексі 4-в-1», який допомагає скоротити існуючі висипання і запобігти новим за допомогою відлущуючих агентів, речовин, що запобігають прищам, а також агентів для контролю шкірного жиру і стримання подразнення. Крім того, унікальна водно-спиртова база цієї формули забезпечує миттєве поглинання, а екстракт гамамелісу допомагає зменшити надлишки жиру на поверхні шкіри і стягнути пори.

Принцип роботи «Очищаючого комплексу 4-в-1»:

  • Боротьба з прищами: Саліцилова кислота видаляє з поверхні шкіри мертві клітини, які закупорюють пори, що допомагає скоротити і запобігти прищам.
  • Контроль вироблення жиру: Ламінарія цукриста допомагає нормалізувати вироблення шкірного жиру.
  • Інгредієнти, що знімають подразнення: Екстракт морських коралів заспокоює шкіру і допомагає зняти почервоніння.
  • М'яке відлущування: Саліцилова кислота підтримує нормальне клітинне оновлення.

Як користуватися

Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel можна наносити на все обличчя або тільки на проблемні ділянки.
- При використанні на всій поверхні обличчя наносити Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel тонким шаром на очищену шкіру. Не наносіть одночасно з іншими засобами проти акне зовнішнього застосування. Поверх гелю наносити зволожуючий засіб, що не містить жирів та олій, наприклад, Dramatically Different Moisturizing Gel, щоб забезпечити зволоження і комфорт шкіри.
- При використанні в якості місцевого засобу наносити Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel тонким шаром безпосередньо на область запалення після 3-Ступеневої Системи догляду для проблемної шкіри Anti-Blemish Solutions.


Свотчі на Clinique Гель проти запалень Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel
Завантажити свотч

Відгуки

Для цього продукту ще ніхто не залишив відгуків. Будьте першими!