CHANEL

Sublimage La Creme Yeux

Неперевершена регенерація шкіри навколо очей

Для жінок

Доставка CHANEL Неперевершена регенерація шкіри навколо очей Sublimage La Creme Yeux
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 23:41
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики CHANEL Sublimage La Creme Yeux:

Категорія: Догляд за шкірою навколо очей
Стать: Для жінок
Бренд: CHANEL
Класифікація бренду: Елітна
Країна бренду: Франція
Колекція:

Опис CHANEL Неперевершена регенерація шкіри навколо очей Sublimage La Creme Yeux:

Sublimage La Creme Yeux, неперевершений засіб для догляду за шкірою навколо очей, розкриває чарівну силу погляду.
Завдяки спрямованій дії на ознаки віку крем регенерує цю делікатну ділянку обличчя. Набряки і темні кола під очима зменшуються, шкіра повік зміцнюється. Погляд стає чудовим, як ніколи.

Формула La Creme Yeux надає спрямовану дію на ознаки віку, що роблять погляд втомленим і "згаслим". Спеціальний комплекс для контуру очей зменшує набряклість і темні кола під очима, зміцнює шкіру повік. шкіра розгладжується, її тонус підвищується. Погляд чудовий, як ніколи.

Легка оксамитова текстура крему для контуру очей Sublimage La Creme Yeux Ultimate Regeneration спеціально адаптована для особливо чутливої шкіри навколо очей і не містить ароматів. Вона м'яко вбирається в шкіру, даруючи їй відчуття ніжності і абсолютного комфорту. Правильна кількість крему буде запорукою його ефекту: для кожного ока буде досить невеликої дози крему розміром з рисове зернятко.


Склад

Джерелом регенеруючої сили Sublimage La Creme Yeux стали плоди мадагаскарської ванілі планіфоліі. Ця безцінна рослина надає ні з чим не порівнянну дію на всі ознаки віку. Основою формули стали її квіти і плоди, які після обробки за методом Chanel, перетворюються в високоефективний діючий компонент: збагачену планіфолію pfa *.

Завдяки неперевершеним якостям спеціального комплексу для контуру очей, Sublimage La Creme Yeux надає інтенсивну дію на набряки і темні кола під очима.
* Pfa: Chanel використовує поліфракціонування, особливий метод, що дозволяє створювати рідкісні і безцінні чисті активні компоненти. Для отримання 1 кг збагаченої планіфоліі pfa (pfa = поліфракціоніровання активних компонентів) необхідно 60 000 зелених плодів і 14 000 свіжих квітів.


Свотчі на CHANEL Неперевершена регенерація шкіри навколо очей Sublimage La Creme Yeux
Завантажити свотч

Відгуки

Для цього продукту ще ніхто не залишив відгуків. Будьте першими!