CHANEL

Le Lift Creme Yeux

Крем-ліфтинг для шкіри навколо очей

Для жінок

Доставка CHANEL Крем-ліфтинг для шкіри навколо очей Le Lift Creme Yeux
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 01:18
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики CHANEL Le Lift Creme Yeux:

Категорія: Догляд за шкірою навколо очей
Стать: Для жінок
Бренд: CHANEL
Класифікація бренду: Елітна
Країна бренду: Франція
Колекція:

Опис CHANEL Крем-ліфтинг для шкіри навколо очей Le Lift Creme Yeux:

Крем для шкіри навколо очей LE LIFT демонструє безумовну майстерність CHANEL в створенні ефективних і натуральних формул: він складається з компонентів натурального походження і помітно розгладжує шкіру і підвищує її пружність завдяки Alfalfa, висококонцентрованому екстракту люцерни органічного походження, який так само ефективний, як ретинол* ( молекула-еталон в боротьбі з віковими змінами). Фіто-активний комплекс в складі формули покращує мікроциркуляцію і знімає втому в зоні навколо очей. Легка текстура швидко вбирається, лягає м'якою вуаллю, створюючи відчуття комфорту. Формула підходить для вразливої зони навколо очей і для чутливої шкіри.

З кожним днем шкіра навколо очей стає більш гладкою і пружною. Набряки і темні кола під очима менш виражені. Погляд виглядає більш молодим і сяючим.

Формула крему для шкіри навколо очей LE LIFT на 83% складається з компонентів натурального походження.

Alfalfa, висококонцентрований екстракт люцерни органічного походження: отриманий з рослини з тисячолітньою історією, яка живить шкіру і відновлює в ній запас мінералів. Сорт, багатий мінералами і олігоелементами, вирощується органічно у Франції. Як і ретинол, Alfalfa підсилює синтез колагену I типу в дермі і сприяє оновленню епідермісу.

Фіто-активний комплекс:

  • Молекула, отримана з кінського каштана, надає дренуючу дію, зменшуючи набряки і перешкоджаючи їх утворенню.
  • Аctiflow стимулює мікроциркуляцію, одночасно впливаючи на тон шкіри і процес утворення темних кіл.

* Порівняльна оцінка стимулювання диференціації і розподілу кератиноцитів, а також синтезу колагену I типу - Тести in vitro.


Як користуватися

Нанесіть LE LIFT Creme Yeux вранці і ввечері кінчиками пальців на всю поверхню шкіри навколо очей, в тому числі, на верхню повіку. З урахуванням індивідуальних потреб використовуйте техніку, яка підійде саме Вам:

1. Розгладжуюча техніка для корекції зморшок (перед нанесенням засобу). Великим і вказівним пальцями обережно прищипуйте зморшку перпендикулярно її напрямку, рухаючись до зовнішніх контурів, потім виконайте розгладжувальні рухи. Повторіть 3 рази.

2. Техніка від темних кіл і набряків для усунення ознак втоми і зняття напруги навколо очей (після нанесення). Вказівним пальцем виконайте 3 розгладжувальні рухи під очима в напрямку до зовнішніх контурів: від зовнішнього куточка ока (1), від середини ока (2) і від внутрішнього куточка ока (3). Повторіть 3 рази.

3. Техніка сяйва для ліфтингу повік і «розкритого» погляду (після нанесення). Вказівним пальцем по верхній повіці виконайте розгладжувальні рухи від внутрішнього куточка до зовнішнього. Повторіть 3 рази.


Свотчі на CHANEL Крем-ліфтинг для шкіри навколо очей Le Lift Creme Yeux
Завантажити свотч

Відгуки

Для цього продукту ще ніхто не залишив відгуків. Будьте першими!