CHANEL

Le Lift Creme De Nuit

Розгладження - Підвищення Пружності - Ефект Оновленої Шкіри

Для жінок

Доставка CHANEL Розгладження - Підвищення Пружності - Ефект Оновленої Шкіри Le Lift Creme De Nuit
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 10:31
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики CHANEL Le Lift Creme De Nuit:

Категорія: Антивіковий догляд
Стать: Для жінок
Бренд: CHANEL
Класифікація бренду: Елітна
Країна бренду: Франція
Колекція:

Опис CHANEL Розгладження - Підвищення Пружності - Ефект Оновленої Шкіри Le Lift Creme De Nuit:

Нічний крем для розгладження і підвищення пружності шкіри обличчя і шиї спеціально розроблений, щоб стирати сліди денного стресу і посилювати позитивну дію нічного відпочинку.

Вночі відновлення клітин в 30 разів активніше, ніж вдень. Саме в цей час, далеко від агресивних зовнішніх факторів, які перевантажують нервові волокна і прискорюють процес старіння, відбувається справжня регенерація шкіри. Нічний крем LE LIFT Creme de Nuit заспокоює шкіру і робить клітинне оновлення оптимальним.

Абсолютно нова формула, на 94% складається з компонентів натурального походження, містить Alfalfa, висококонцентрований екстракт люцерни, ефективний, як ретинол, але з більш мяким впливом на шкіру, а також Нічний нейроактивний комплекс, щоб щоночі шкіра могла оновлюватися.
Формула з високою концентрацією компонентів натурального походження і чуттєвою, ніжною текстурою.

Щоночі обличчя розслабляється, шкірні тканини розгладжуються, шкіра заспокоюється, виглядає сяючою і оновленою.

 • Шкіра заспокоюється: + 76%
 • Обличчя виглядає відпочилим: + 61%
 • Ефект оновленої шкіри: + 19%
 • Посилення сяйва шкіри: + 48%

Склад

Формула LE LIFT Creme de Nuit на 94% складається з компонентів натурального походження.

Основа формули:

 • Alfalfa, висококонцентрований екстракт люцерни, рослини з тисячолітньою історією, відомою своєю здатністю відновлювати живлення і запас мінералів в шкірі. Багату мінералами і олігоелементами люцерну вирощують органічно у Франції для досягнення найкращої якості. Цей активний компонент, ефективний, як ретинол, але з більш мяким впливом на шкіру, діє на двох рівнях: підвищує синтез колагену I типу в дермі і стимулює нічну клітинну активність для кращого відновлення епідермісу.
 • Нічний нейроактивний комплекс, який включає:
  Чай Silver Needle з сімейства камелій. Надзвичайно багатий на поліфеноли і амінокислоти, він заспокоює шкіру, зменшуючи гіперчутливість нервових волокон і шкірної тканини.
  Epidermist, активний компонент, отриманий з морського мікроорганізму, стимулює синтез гіалуронової кислоти в шкірі.

Як користуватися

Використовуйте нічний крем LE LIFT Creme de Nuit після крему для шкіри навколо очей LE LIFT Creme Yeux і сироватки LE LIFT Serum. Використовуйте прийоми гімнастики для обличчя, щоб щоночі знімати напругу і посилювати ефект відновлення шкіри.

 • До нанесення нічного крему: заспокійлива техніка, запозичена з йоги, щоб зняти напругу обличчя.
  Обома долонями легко потягніть щоки у напрямку до зовнішніх контурів. По черзі, однією, потім іншою долонею розгладьте лоб. На завершення виконайте кругові рухи на скронях. Повторіть 3 рази.
 • Після нанесення нічного крему: стимулюючий масаж на основі техніки «Пальпа-руле» для підвищення пружності шкіри. Легко захопіть шкіру між великим і вказівним пальцями і перекочуйте її по нижній межі овалу. Почніть з підборіддя і перекочуйте шкіру, піднімаючись до вух; завершіть розгладженням обличчя. Виконайте це рух на різних рівнях, піднімаючись знизу вгору. Повторіть 3 рази з кожного боку обличчя. На завершення середніми пальцями розітріть носогубні складки, область навколо очей і лоб.

Свотчі на CHANEL Розгладження - Підвищення Пружності - Ефект Оновленої Шкіри Le Lift Creme De Nuit
Завантажити свотч

Відгуки

Для цього продукту ще ніхто не залишив відгуків. Будьте першими!