CHANEL

Hydra Beauty Micro Liquid Essence

Зволоження, енергія, вирівнювання

Для жінок

Увага!
Доставка замовлень можлива тільки на відділення Нової Пошти по повній передоплаті!
Перелік працюючих відділень Нової Пошти
Безкоштовна доставка для усіх замовлень по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 11:08
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики CHANEL Hydra Beauty Micro Liquid Essence:

Категорія: Косметика для зволоження і живлення шкіри обличча
Стать: Для жінок
Бренд: CHANEL
Класифікація бренду: Елітна
Країна бренду: Франція
Колекція:

Опис CHANEL Hydra Beauty Micro Liquid Essence:

Використовуючи передові досягнення мікрофлюідних технологій - революційного напрямку науки, яке дозволяє використовувати в серці формули активні інгредієнти всередині мікросфер, - CHANEL створює HYDRA BEAUTY Micro Liquid Essence, перший лосьйон-есенцію для обличчя з мікросферами камелії. Гібридний засіб, зволожує і відновлює запас енергії в шкірі, поєднує в собі ефективність концентрованої есенції і переваги свіжої текстури води. Формула не містить спирту і ПАР і підходить для самої вимогливої шкіри. Це майже диво. І це наукові досягнення, захищені п'ятьма патентами.

Формула діє як потужний благотворний імпульс, сприяючи миттєвому відновленню запасу життєвих сил в шкірі, якій не вистачає енергії. При контакті зі шкірою мікросфери розкриваються, вивільняючи клітини камелії з їх цілющою силою. Насичена корисними інгредієнтами шкіра сповнена енергії.

5000 мікросфер лосьйону-есенції містять в собі стимулюючу силу живих клітин камелії. Тонкі тендітні мікросфери зберігають активний інгредієнт в найчистішому вигляді аж до контакту зі шкірою, при якому інгредієнт миттєво вивільняється, щоб посилити оновлення шкіри. Формула HYDRA BEAUTY Micro Liquid Essence діє як потужний благотворний імпульс, стимулюючи шкіру при нестачі енергії і готуючи її до сприйняття інших засобів догляду. Наповнена енергією шкіра виглядає більш пружною і оксамитовою. З кожним днем її текстура поліпшується, тон стає більш однорідним, обличчя- сяючим.

  • Зволоження: + 50%
  • Енергія: + 19%
  • Однорідна текстура шкіри: 32%

Камелія, квітка-емблема гами HYDRA BEAUTY, здавна відома своїми зволожуючими властивостями, сьогодні постає в формі нового екстракту для інтенсивного підвищення запасу енергії в шкірі.

  • Живі клітини камелії, активний інгредієнт-розробка Науково-дослідного центру CHANEL, - це стовбурові клітини, одержані методом холодної екстракції з пелюсток камелії. Структура їх мембран близька за складом до мембран клітин шкіри, що робить їх ідеально сумісними зі шкірою. Залишаючись в чистому вигляді всередині мікросфер, живі клітини камелії зберігають свої запаси вітамінів і живильних речовин, стимулюючи клітинне оновлення і повертаючи шкірі запас енергії і однорідний колір обличчя.
  • Камелія Альба PFA *, ексклюзивний ** активний інгредієнт системи догляду за шкірою CHANEL, допомагає відновлювати і підтримувати оптимальний рівень вологи всередині клітин. У поєднанні з гліцерином і гіалуроновою кислотою він забезпечує зволоження шкіри, підтримуючи його рівень з кожним наступним нанесенням.
  • Додатково потужний антиоксидант, Блакитний Імбир PFA *, щодня допомагає зберігати і зміцнювати систему самозахисту шкіри.

* PFA (PolyFractionning of Active ingredients): Поліфракціонування активних речовин - особливий спосіб обробки, винайдений CHANEL для отримання надчистих активних інгредієнтів.
** Отримано патент в Європі, США і Японії.


Свотчі на CHANEL Hydra Beauty Micro Liquid Essence
Завантажити свотч

Відгуки

Для цього продукту ще ніхто не залишив відгуків. Будьте першими!