CHANEL

Hydra Beauty Micro Creme

Зволоження, зміцнення, пружність

Для жінок

Доставка CHANEL Зволоження, зміцнення, пружність Hydra Beauty Micro Creme
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 04:36
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики CHANEL Hydra Beauty Micro Creme:

Категорія: Косметика для зволоження і живлення шкіри обличча
Стать: Для жінок
Бренд: CHANEL
Класифікація бренду: Елітна
Країна бренду: Франція
Колекція:

Опис CHANEL Зволоження, зміцнення, пружність Hydra Beauty Micro Creme:

Використовуючи передові досягнення мікрофлюїдних технологій, CHANEL створює крем для зволоження, зміцнення і підвищення пружності шкіри обличчя Hydra Beauty Micro Creme - перший крем з мікросферами камелії, в яких екстракт квітки зберігається в своїй найчистішій формі. При нанесенні мікросфери зливаються зі шкірою, проникаючи глибоко всередину. інтенсивно укріплена, пружна  шкіра сяє красою і випромінює нову силу.

Текстура крему Hydra Beauty Micro Creme дарує каскад дивовижних відчуттів: свіжа і легка, як вода, при нанесенні на шкіру вона стає ніжною і комфортною, як крем.

Для всіх типів шкіри.

CHANEL Hydra Beauty Micro Creme забезпечує шкірі безперервне зволоження. Його інтенсивнадія сприяє відновленню еластичності шкіри.

Шкіра не тільки інтенсивно зволожується і знаходить пружність, а й стає більш сильною і стійкою до впливу зовнішніх факторів завдяки посиленому антиоксидантному захисту.


Склад

активні компоненти:

  • камелія альба ofa*: ексклюзивний активний інгредієнт, що міститься в чистій формі всередині мікросфер, надає інтенсивну дію, надаючи об'єм та пружність поверхневим шарам шкіри
  • камелія альба pfa**: активний інгредієнт, який став емблемою гами Hydra Beauty , допомагає шкірі поповнювати та підтримувати оптимальний рівень вологи всередині клітин
  • блакитний імбир pfa **: потужний антиоксидант, присутній в кремі Hydra Beauty Micro Creme в подвійній концентрації, щодня підтримує і зміцнює систему самозахисту кліток шкіри

* Камелія альба ofa: ексклюзивний активний інгредієнт. Подана міжнародна заявка на патент. ofa (oleofractioned active ingredient): олеофракціонований активний інгредієнт
** pfa (polyfractioning of active ingredients): поліфракціонування активних речовин. Особливий спосіб обробки, винайдений CHANEL для отримання надчистих активних інгредієнтів.


Як користуватися

  • Крем для зволоження, зміцнення і підвищення пружності шкіри обличчя Hydra Beauty Micro Creme наноситься вранці та ввечері на чисту суху шкіру після зволожуючої сироватки для обличчя Hydra Beauty Micro Serum.
  • Нанесіть засіб дотиками(5-6 торкань) і розгладжуйте від середини обличчя до овалу.
  • Потім виконайте основний жест ритуалу hydra beauty - ніжне поплескування кінчиками пальців. Це продовжить приємні відчуття і миттєво додасть шкірі сяйво.

Свотчі на CHANEL Зволоження, зміцнення, пружність Hydra Beauty Micro Creme
Завантажити свотч

Відгуки

Для цього продукту ще ніхто не залишив відгуків. Будьте першими!