CHANEL

Blue Serum Eye

Сироватка для відновлення життєвих сил шкіри навколо очей

Для жінок

Увага!
Доставка замовлень можлива тільки на відділення Нової Пошти по повній передоплаті!
Перелік працюючих відділень Нової Пошти
Безкоштовна доставка для усіх замовлень по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 11:32
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики CHANEL Blue Serum Eye:

Категорія: Догляд за шкірою навколо очей
Стать: Для жінок
Бренд: CHANEL
Класифікація бренду: Елітна
Країна бренду: Франція

Опис CHANEL Blue Serum Eye:

Блакитні зони - це 4 регіони світу з винятковими показниками якості та тривалості життя: Нікойя в Коста-Ріці, Сардинія в Італії, Ікарія в Греції та Окінава в Японії.

Фахівці Науково-дослідного центру CHANEL вибрали 3 ключові інгредієнти з раціону харчування жителів блакитних зон планети і отримали з них найпотужніші молекули для створення нової сироватки для шкіри навколо очей.

Зелена кава з Коста-Ріки, оливки з о. Сардинія і смола мастикового дерева з Греції (вирощується ексклюзивно на о. Хіос - захищене найменування регіону походження - і входить в раціон харчування жителів о. Ікарія) з відновлювальними і антиоксидантними властивостями лягли в основу формули нової універсальної сироватки для шкіри навколо очей від CHANEL.

Свіжа і легка текстура BLUE SERUM EYE миттєво поглинається та ідеально готує шкіру навколо очей до сприйняття звичного ритуалу догляду.

З кожним днем шкіра навколо очей стає більш зволоженою, виглядає більш гладкою, темні кола менш виражені.

Науково-дослідний центр CHANEL провів оцінку ефективності сироватки BLUE SERUM EYE за трьома ключовими показниками:
- Зволоження шкіри навколо очей: + 54% *
- Підвищення пружності шкіри: +24% **
- Зменшення темних кіл: -14% ***


* Інструментальна оцінка за участю 22 жінок через 30 хвилин після застосування.
** Інструментальна оцінка за участю 21 жінки після 1 місяця застосування.
*** Клінічна оцінка за участю 21 жінки після 1 місяця застосування.


Формула сироватки BLUE SERUM EYE поєднує в собі найкраще, що є в природі і в технологіях. Фахівці Науково-дослідного центру CHANEL обрали 3 натуральних інгредієнта і за допомогою нових «зелених» технологій отримали з них високоефективні косметичні активні інгредієнти:
ЗЕЛЕНА КАВА PFA* - КОСТА-РІКА
Зелена кава з півострова Нікойя широко відома здатністю надавати сильну заспокійливу і антиоксидантну дію.
ОЛЕОАКТИВНИЙ МАСЛИНОВИЙ ІНГРЕДІЄНТ - САРДИНІЯ
Оливки з о. Сардинія відрізняються високою концентрацією поліфенолів і незамінних жирних кислот, необхідних для захисту шкіри.
ЕКСТРАКТ СМОЛИ МАСТИКОВОГО ДЕРЕВА - ГРЕЦІЯ
Смола мастикового дерева, що вирощується в Греції ексклюзивно на о. Хіос багата олеаноловою кислотою, яка допомагає відновлювати природну здатність шкіри до регенерації.

Сироватка для шкіри навколо очей BLUE SERUM EYE створена спеціально для чутливої шкіри і відрізняється особливо ніжним впливом на цю чутливу зону. Формула збагачена спеціальним комплексом від набряків і темних кіл під очима, яка через дренування і стимулювання мікроциркуляції помітно згладжує сліди втоми.

* PFA - Поліфракціонування активних інгредієнтів: особливий спосіб обробки, винайдений CHANEL для отримання ультрачистих косметичних інгредієнтів.


Як користуватися

Після очищення шкіри приділіть час виконанню масажних технік BLUE SERUM EYE. Приємна процедура посилить ефективність дії сироватки для шкіри навколо очей. Потім, перед своїм звичайним засобом для шкіри навколо очей, нанесіть сироватку BLUE SERUM EYE.

МАСАЖ BLUE SERUM EYE
1. Помістіть фаланги зігнутих великих пальців у внутрішні куточки очей. На видиху натисніть і одночасно «опустіть» голову вперед, передаючи її вагу в руки (3 рази).
2. Також фалангами великих пальців на видиху виконайте легкі розгладження по поверхні верхньої (3 рази) і нижньої (3 рази) повіки у напрямку від внутрішніх куточків очей до зовнішніх.
3. На завершення, щоб розслабитися, виконайте 3 кругові рухи подушечками пальців на скронях, потім пройдіть за вухами і вниз до ключиць.


Свотчі на CHANEL Blue Serum Eye
Завантажити свотч

Відгуки

Для цього продукту ще ніхто не залишив відгуків. Будьте першими!