Estee Lauder

Advanced Night Repair Ampoules

Універсальний відновлюючий комплекс в ампулах

Для жінок

Доставка Estee Lauder Універсальний відновлюючий комплекс в ампулах Advanced Night Repair Ampoules
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 05:17
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики Estee Lauder Advanced Night Repair Ampoules:

Категорія: Антивіковий догляд
Стать: Для жінок
Бренд: Estee Lauder
Класифікація бренду: Елітна
Країна бренду: США
Колекція:

Опис Estee Lauder Універсальний відновлюючий комплекс в ампулах Advanced Night Repair Ampoules:

До складу кожної ампули входить точно розрахована доза активного концентрату, який миттєво заспокоює і дарує відчуття комфорту шкірі, що піддається впливу стресових факторів сучасного життя. Ефективний засіб, розроблений з використанням нової технології подвійної дії ChronoluxAI, нейтралізує всі стадії подразнення, які призводять до виникнення ознак передчасного старіння. Крім того, ампули підтримують природний цикл нічного відновлення і зміцнюють захисний бар'єр шкіри, запобігаючи новим пошкодженням. Швидкодіюча формула підтримує відновні процеси шкіри, цілеспрямовано впливаючи на видимі прояви подразнення і почервоніння.

Використовуйте для відновлення шкіри, яка страждає від негативного впливу навколишнього середовища, нестачі сну, подорожей, і навіть змін погодних умов, а також для відновлення клітинного балансу і зменшення видимих ознак старіння.

В результаті шкіра сяє молодістю і здоров'ям.


Як користуватися

Використовуйте по одній ампулі ввечері після відновлювальної сироватки. Розкрийте ампулу, вилийте засіб на долоню, легкими масажними рухами кінчиків пальців розподіліть по шкірі. Потім використовуйте зволожуючий засіб.

Універсальний комплекс в ампулах Advanced Night Repair також може застосовуватися як профілактичний засіб за тиждень до стресового впливу (наприклад, перельоту) або курсом впродовж двох тижнів, щоб підтримати природні захисні функції шкіри і забезпечити відновлення після негативного впливу факторів навколишнього середовища.


Свотчі на Estee Lauder Універсальний відновлюючий комплекс в ампулах Advanced Night Repair Ampoules

Відгуки
Для цього продукту ще ніхто не залишив відгуків. Будьте першими!